top of page
AdobeStock_220283511.jpeg

Nasza Drukarnia 


Drukarnia PLATAN istnieje na rynku od 1990 roku. Nasza firma posiada w pełni wyposażony park maszynowy oraz wykfalifikowana kadrę pracownicza. Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju druków reklamowych, biuletynów, czasopism ora książek w każdym nakładzie. Posiadamy maszyny cyfrowe oraz offsetowe wysokiej klasy renomowanych producentów. Mając pełne możliwości produkcyjne możemy zaoferować konkurencyjne ceny, a  skorzystanie technologii druku cyfrowego oraz offsetowego pozwala nam wykonywać zlecenia w każdym nakładzie.

 

Szerokie możliwości introligatorni wyposażonej w nowoczesny sprzęt pozwalają nam na wykonywanie wszelkich prac związanych z produkcja materiałów reklamowych oraz książkowych w oprawie miękkiej, twardej oraz zeszytowej.

Oferujemy również klientom najlepszą obsługę w zakresie projektu oraz przygotowania do druku - kompleksowego składu książek oraz albumów. 

Zamówienia dostarczamy w dowolnie wyznaczone miejsce na terenie całego kraju.

Współpracujemy z dużymi wydawnictwami o zasięgu ogólnopolskim jak i z małymi firmami wydawniczymi i klientami indywidualnymi.

bottom of page